Bilgisayarınıza Flash Player nasıl kurulur

Flash playerı indir bağlantısına tıkladınız. Dosyayı indirdiniz ama bilisayarınıza hala kurulmyapılmadı mı? Kurulum nasıl yapılır, oynatıcı nasıl yüklenir bunu öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1Bağlantıya tıkladıktan sonra bilgisayarınız dosyanın yüklenip yüklenmemesi için sizden onay alacak. Dosyayı kaydet seçeneği ile bu adıma izin verin.


2Aşağıdaki resimdeki uyarı dosyanın bilgisayarınıza indiğine dair ipuçları içerir. Bu adımda indirilen dosyayı çift tıklayın ve uygulamanın açılmasına izin verin.


3Sondan bir önceki adımda bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak bir güvenlik uyarısı belirebilir. Lütfen bu adımda çalıştıra tıklayarak uygulamaya izin verin.


4Yine bilgisayarınızın özelliklerine bağlı Kullanıcı Hesabı Denetimi pencerece belirebilir. Lütfen bu adımda da evete tıklayarak uygulamanın açılmasına izin verin.


Bundan sonraki adımlarda ise kurulum sihirbazı sizlere gerekli talimatları verecektir. Aşağıdaki bağlantılardan size en uygun sürümü seçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz en güncel olan son sürümü indirmeniz olacaktır. Yine de eski sürümlerini benimseyenler için bir kaç alternatif sunduk. Ayrıca bizlere her türlü problem ve fikir için buradan ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Flaş Oynatıcı İndirme Bağlantıları

Daha önceki ve son sürümü indirmek için buraya tıklayıp sürüm arşivi sayfamıza erişebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan listeden dilediğiniz sürümü seçip indirin.